Nabídka služeb

1. ubytování. Nabízíme Vám ubytování v bývalé zemědělské usedlosti v jižních Čechách 10 km od Bechyně na okraji známé turistické oblasti zvané Toulava (www.toulava.cz).

V nově vybudovaném podkroví se nachází jeden dvoulůžkový, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj, společná koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. K dispozici je také obývací místnost s kuchyňským koutem pro přípravu jednoduchých jídel. Dále pětilůžkový pokoj s kuchyňským koutem. Připojení k wifi je samozřejmostí. Každý pokoj je vybaven vlastní ledničkou.

Klienti mohou relaxovat v naší masérně nebo ve venkovních částech objektu.

Ubytovací kapacita je celkem 14 lůžek.
Cena: 400 kč/noc/osoba

2. masáže, lymfodrenáže termíny dle dohody (většinou víkendy, event. pátky)

3. pořádání kurzů a seminářů viz. nabídka na www.balancenemejice.cz

4. víkendový pobyt pro pacienty/ klienty – lymfodrenáže, masáže, procházky, kolo event. jízda na koni.

Stálá nabídka:
Manuální lymfodrenáž – je jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém, používá se k léčbě  lymfatických otoků. Zkušenosti z praxe ukazují že tato technika má své místo také při terapii poúrazových stavů, ve sportovní medicíně, v regeneraci, prevenci civilizačních chorob apod.

Reflexní masáž ploskou nohy – je doplňková metoda  alternativní medicíny, při této léčbě je stimulováno nejméně 70 000 nervových zakončení v plosce chodidla. Cílem RM je podpora homeostázy organismu, navození relaxace, svalové uvolnění, snížení napětí jak fyzického tak psychického.

Klasická masáž částečná či celotělová – hmatová technika ovlivňující svaly. Cíl: relaxace, regenerace, uvolnění svalového napětí, příprava a stimulace svalů před sportovním výkonem…

Míčkování – je facilitační technika při které se používají měkké molitanové míčky různých průměrů. Cíl: uvolnění,  relaxace zejména svalů na hrudníku ale i ostatních, zpočátku byla tato technika používána u dětí s projevy astmatu, nyní má využití i u jiných diagnóz.

Edukační pohovor, instruktáž – lymfatické otoky vyžadují jak péči odborníka ale také každodenní péči Vás samotných. V tomto čase ráda zodpovím Vaše dotazy, budeme se zabývat Vašimi problémy nebo můžeme naučit někoho z Vašich přátel zjednodušenou formu manuální lymfodrenáže a bandážování.